410 000 €
3661 €/m²
Property 60569 photo 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,51%
  • Yapım Yılı: 2010
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access for people with special needs

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 112 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
370 000 € 822 €/m²
  • Nesne kodu 12805
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
420 000 € 5675 €/m²
  • Nesne kodu 57549
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği