430 000 €
3874 €/m²
Property 40579 photo 1
Property 40579 photo 2
Property 40579 photo 3
Property 40579 photo 4
Property 40579 photo 5
Property 40579 photo 6
Property 40579 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2006
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 111 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 32805
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
420 000 € 5675 €/m²
  • Nesne kodu 57549
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 4800 m

Bülten aboneliği