360 000 €
2222 €/m²
Property 60775 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Yenileme yılı: 2015
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 9800 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 162 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği