559 nesneleri 38 sayfa

Satılık
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Nesne kodu 65923
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
475 000 € 5523 €/m²
  • Nesne kodu 65939
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 65944
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
670 000 € 3964 €/m²
  • Nesne kodu 66048
  • Metrekare 169 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Nesne kodu 66049
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 5
Satılık
155 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66066
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 4148 €/m²
  • Nesne kodu 66134
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
3 600 000 € 5142 €/m²
  • Nesne kodu 14915
  • Metrekare 700 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 250 000 € 1798 €/m²
  • Nesne kodu 22839
  • Metrekare 695 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Nesne kodu 26234
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 29767
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 39060
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 9
Satılık
800 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 64888
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 4

Güney Atina’da Emlak, Yunanistan

Yunanistan’da bir mülk mü arıyorsunuz? Güney Atina, ülkedeki en çekici ve dinamik emlak piyasalarından biridir. Uzun kıyı şeridi, modern altyapı ve Atina’nın tarihi merkezine kolay erişim sayesinde güney banliyöleri hem yaşamak hem de yatırım yapmak için idealdir.

Neden Güney Atina?

Atina’nın Güneyi; Glyfada, Voula, Vouliagmeni, Alimos ve Palaio Faliro gibi bölgeleri de kapsar ve sıkça “Atinalı Riviera” olarak anılır. Burada şunları bulacaksınız:

  • Güzel kumsallar ve düzenlenmiş marineler
  • Modern kafeler, restoranlar ve sahil yürüyüş yolları
  • Üst gelir grubuna hitap eden alışveriş caddeleri ve canlı gece hayatı
  • Önde gelen uluslararası okullar ve sağlık tesisleri
  • Atina merkezine ve havalimanına hızlı erişim

Mevcut Mülk Türleri

Güney Atina’daki emlak, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eder. Alıcılar ve yatırımcılar şunlar arasından seçim yapabilir:

  • Özel havuzlu, deniz manzaralı lüks villalar
  • Denize yakın modern daireler ve penthouse’lar
  • Sakin yerleşim sokaklarında yenilenmiş evler
  • Otopark ve güvenlik sunan yeni inşa projeler
  • Ticari mülkler ve yatırım projeleri

İster ana ikametgah arıyor olun, ister tatil amaçlı bir konut ya da kiralık bir mülk; Atina’nın güney banliyöleri yıl boyunca yüksek talep ile birlikte çok sayıda avantajlı seçenek sunar.

Atinalı Riviera’da Yaşam

Güney Atina’da yaşam, sakin bir sahil hayatını büyük bir Avrupa başkentinin sunduğu tüm avantajlarla birleştirir. Sakinler şunlardan yararlanır: