Satılık - Ticari mülk 236 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Ano Pastanesi
350 000 €
1483 €/m²
Property 50066 photo 1
Property 50066 photo 2

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,43%
  • Yapım Yılı: 1978
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 236 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 62403
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği