Satılık - Ticari mülk 238 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Zografou Belediyesi
330 000 €
1387 €/m²
Property 26879 photo 1
Property 26879 photo 2
Property 26879 photo 3

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,55%
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 238 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
370 000 € 822 €/m²
  • Nesne kodu 12805
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği