320 000 €
1600 €/m²
Property 25165 photo 1
Property 25165 photo 2
Property 25165 photo 3
Property 25165 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2015
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 200 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği