19 nesneleri 2 sayfa

Satılık
630 000 € 1852 €/m²
  • Nesne kodu 5099
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
150 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 12503
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 3272 €/m²
  • Nesne kodu 22594
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 3118 €/m²
  • Nesne kodu 35167
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
240 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 37784
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 3119 €/m²
  • Nesne kodu 51219
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 56427
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 62403
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
800 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 63510
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
150 000 € 3658 €/m²
  • Nesne kodu 63762
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Nesne kodu 63981
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 64864
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4

Nea Smyrni’de Gayrimenkul – Atina’nın Güneyinde Yaşam

Nea Smyrni, Yunanistan’ın Atina’sının Güneyindeki en çekici yerleşim bölgelerinden biridir. Şehir merkezine ve Atina Rivierası’na sadece birkaç dakika uzaklıkta olması, canlı bir şehir yaşamını daha sakin ve mahalle hissiyle birleştirir. Atina’da bir mülk satın almak ya da kiralamak istiyorsanız Nea Smyrni; aileler, profesyoneller ve yatırımcılar için son derece iyi bir tercihtir.

Neden Nea Smyrni’yi Seçmelisiniz?

Nea Smyrni, geniş bir merkezi meydana, yeşil parklara ve hareketli kafelere sahip olmasıyla ünlüdür. Bölge şu imkanları sunar:

  • Atina şehir merkezine ve sahile kolay erişim
  • Toplu ulaşım (tramvay, otobüsler, yakın metro istasyonları)
  • Okullar, spor tesisleri ve sağlık hizmetleri
  • Dükkanlar, restoranlar, bankalar ve tüm günlük ihtiyaçlar
  • Güvenli, aile dostu mahalleler

Nea Smyrni’de Mülk Türleri

Nea Smyrni’deki gayrimenkul çeşitliliği, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygundur. Şunları bulabilirsiniz:

  • Yeni ya da yenilenmiş binalarda modern daireler
  • Parklara ve okullara yakın, ferah aile konutları
  • Şehir manzaralı teraslı en üst kat daireleri (penthouse)
  • Uzun vadeli kiralama için ideal yatırım amaçlı mülkler

Birçok eski daire yenileniyor; bu da rekabetçi bir fiyata satın alma ve yenileme sayesinde değeri artırma konusunda iyi bir fırsat sunuyor.

Nea Smyrni’de Gayrimenkul Satın Alma

Nea Smyrni’de gayrimenkul piyasası istikrarlı ve yüksek talep görüyor. Merkezi Atina ile sahil arasında stratejik bir konuma sahip olması sayesinde bölge; güçlü uzun vadeli değer ve cazip kira getirileri sunar.