330 000 €
1571 €/m²
Property 22353 photo 1
Property 22353 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 210 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
455 000 € 6791 €/m²
  • Nesne kodu 64919
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 340 m
Satılık
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 62403
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği