350 000 €
60 €/m²
Property 60247 photo 1
Property 60247 photo 2
Property 60247 photo 3
Property 60247 photo 4
Property 60247 photo 5
Property 60247 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 846 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5826 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 218 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63201
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
480 000 € 1263 €/m²
  • Nesne kodu 50582
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m

Bülten aboneliği