427 000 €
241 €/m²
Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Satılık Arsa 1770 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Nesne kodu 38697
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 26888
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği