400 000 €
97 €/m²
Property 51471 photo 1
Property 51471 photo 2
Property 51471 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 836 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 4100 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51459
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
400 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 26772
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
400 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20455
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 18947
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
330 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 36445
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 36263
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği