309 000 €
147 €/m²
Property 56430 photo 1
Property 56430 photo 2
Property 56430 photo 3
Property 56430 photo 4
Property 56430 photo 5
Property 56430 photo 6
Property 56430 photo 7
Property 56430 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 2100 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 50665
  • Metrekare 11228 m²
  • Denize uzaklık 731 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
290 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 65314
  • Metrekare 1395 m²
  • Denize uzaklık 72 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38076
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m

Bülten aboneliği