320 000 €
122 €/m²
Property 63746 photo 1
Property 63746 photo 2
Property 63746 photo 3
Property 63746 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1280 m
  • Havaalanına uzaklık: 57 km

Açıklama

Satılık Arsa 2610 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
300 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49100
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği