Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 380 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Heraklion Girit
Mastabas Belediyesi
480 000 €
1263 €/m²
Nesne kodu
50582
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
380 m²
Bölge
Girit
Location
Mastabas Belediyesi (Heraklion Girit) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1000 m
Havaalanına uzaklık:
7 km
Açıklama
Satılık Arsa 380 metrekare Girit’te.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
400 000 €
97 €/m²
Arsa 4100 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51471
Metrekare
4100 m²
Denize uzaklık
836 m
Satılık
427 000 €
106 €/m²
Arsa 4000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47454
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
1400 m
Satılık
400 000 €
72 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50674
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
650 000 €
54 €/m²
Arsa 11842 m² Girit
Girit
Nesne kodu
32334
Metrekare
11842 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
700 000 €
127 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
33666
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
587 000 €
41 €/m²
Arsa 14000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44257
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
427 000 €
74 €/m²
Arsa 5695 m² Girit
Girit
Nesne kodu
32314
Metrekare
5695 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
600 000 €
534 000 €
37 €/m²
Arsa 14364 m² Girit
Girit
Nesne kodu
39581
Metrekare
14364 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
550 000 €
407 €/m²
Arsa 1350 m² Girit
Girit
Nesne kodu
33356
Metrekare
1350 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
400 000 €
33 €/m²
Arsa 12000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
16786
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
1400 m
Georgios Angelidis
+30 6981706410
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades