299 000 €
4 €/m²
Property 63201 photo 1
Property 63201 photo 2
Property 63201 photo 3
Property 63201 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 70000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 63235
  • Metrekare 4184 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
250 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 38078
  • Metrekare 2194 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği