Satılık - Arsa 20000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Suri
480 000 € 448 000 €
22 €/m²
Property 52039 photo 1
Property 52039 photo 2
Property 52039 photo 3
Property 52039 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7800 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
390 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 19640
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
566 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32415
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 16553
  • Metrekare 3373 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m

Bülten aboneliği