Satılık - Arsa 4021 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Sisi
450 000 €
111 €/m²
Property 62153 photo 1
Property 62153 photo 2
Property 62153 photo 3
Property 62153 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 4021 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44104
  • Metrekare 4580 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 40472
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
430 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 55851
  • Metrekare 5834 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
612 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 38961
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği