340 000 €
41 €/m²
Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 21,4 km

Açıklama

Satılık Arsa 8146 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
430 000 € 1699 €/m²
  • Nesne kodu 56671
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği