120 000 €
75 €/m²
Property 57918 photo 1
Property 57918 photo 2
Property 57918 photo 3
Property 57918 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1600 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 57161
  • Metrekare 1670 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 44190
  • Metrekare 14144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 41762
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği