100 000 €
65 €/m²
Property 51868 photo 1
Property 51868 photo 2
Property 51868 photo 3
Property 51868 photo 4
Property 51868 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 14100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 700 km

Açıklama

Satılık Arsa 1525 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 35987
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
107 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 45854
  • Metrekare 5071 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
110 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 52064
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği