Satılık - Arsa 500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
130 000 €
260 €/m²
Property 41759 photo 1
Property 41759 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 260 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
130 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59114
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
192 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 46924
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği