Satılık - Arsa 1282 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Agios Pavlos
102 000 €
79 €/m²
Property 63400 photo 1
Property 63400 photo 2
Property 63400 photo 3
Property 63400 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3700 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1282 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 48428
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği