160 000 €
94 €/m²
Property 62322 photo 1
Property 62322 photo 2
Property 62322 photo 3
Property 62322 photo 4
Property 62322 photo 5
Property 62322 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 111 km

Açıklama

Satılık Arsa 1700 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
180 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 63958
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64066
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği