75 000 €
90 €/m²
Property 57164 photo 1
Property 57164 photo 2
Property 57164 photo 3
Property 57164 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 831 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
107 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 45854
  • Metrekare 5071 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 35883
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 42269
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
107 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65472
  • Metrekare 1130 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği