80 000 € 75 000 €
35 €/m²
Property 52548 photo 1
Property 52548 photo 2
Property 52548 photo 3
Property 52548 photo 4
Property 52548 photo 5
Property 52548 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 2140 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52547
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 30992
  • Metrekare 3020 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 61179
  • Metrekare 905 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği