110 000 €
71 €/m²
Property 44087 photo 1
Property 44087 photo 2
Property 44087 photo 3
Property 44087 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 1541 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 183 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 55955
  • Metrekare 3215 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 52064
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
130 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59114
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 42269
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 64280
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 2470 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği