80 000 €
17 €/m²
Property 35883 photo 1
Property 35883 photo 2
Property 35883 photo 3
Property 35883 photo 4
Property 35883 photo 5
Property 35883 photo 6
Property 35883 photo 7
Property 35883 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
75 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 56833
  • Metrekare 4265 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 36122
  • Metrekare 2445 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 42072
  • Metrekare 593 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği