107 000 €
94 €/m²
Property 65472 photo 1
Property 65472 photo 2
Property 65472 photo 3
Property 65472 photo 4
Property 65472 photo 5
Property 65472 photo 6
Property 65472 photo 7
Property 65472 photo 8
Property 65472 photo 9
Property 65472 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1130 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği