107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 5071 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m

Bülten aboneliği