86 000 €
47 €/m²
Property 46057 photo 1
Property 46057 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Satılık Arsa 1800 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
78 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 42245
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
97 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 52623
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56829
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
102 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 48429
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği