30 000 €
60 €/m²
Property 56753 photo 1
Property 56753 photo 2
Property 56753 photo 3
Property 56753 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37928
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19600 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37154
  • Metrekare 432 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37927
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
32 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 50827
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
25 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 43611
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği