35 000 €
175 €/m²
Property 37333 photo 1
Property 37333 photo 2
Property 37333 photo 3
Property 37333 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 180 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
50 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56864
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
38 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47046
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
37 400 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 64678
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 37983
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği