25 000 €
67 €/m²
Property 43611 photo 1
Property 43611 photo 2
Property 43611 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 370 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
25 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 43611
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
26 700 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 47346
  • Metrekare 147 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 30689
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
37 400 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 64678
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
22 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 12364
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
32 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 50827
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
22 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52207
  • Metrekare 1147 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği