40 000 €
80 €/m²
Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 22000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56864
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
38 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47046
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
48 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 34180
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37154
  • Metrekare 432 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
55 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 62152
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği