26 nesneleri 2 sayfa

Satılık
139 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 6745
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
491 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 10426
  • Metrekare 1538 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
270 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 11968
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
180 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 26975
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
196 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 37041
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
192 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 37042
  • Metrekare 512 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Nesne kodu 42761
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
900 000 € 3529 €/m²
  • Nesne kodu 56741
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 5
Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
175 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56752
  • Metrekare 5350 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
30 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56753
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Hanya’nın Batı Girit’inde Platanias’ta Gayrimenkul – Batı Girit’te Ev Aşkınız

Platanias, Batı Girit’te gayrimenkul için en popüler bölgelerden biridir. Hanya’ya batı yönünde kısa bir sürüş mesafesinde yer alan bu hareketli sahil bölgesi; güzel plajlar, güçlü turistik altyapı ve özgün Girit karakterini bir araya getirir. İster tatil evi, ister daimi ikamet, isterse yatırım amaçlı bir mülk arıyor olun, Platanias gayrimenkulleri pek çok cazip fırsat sunar.

Platanias’ta Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Platanias bölgesi, Hanya İlçesi’nin kuzey kıyısı boyunca uzanır ve birkaç kıyı köyünü ile geleneksel dağ yerleşimlerini içerir. Özellikle şunlarla öne çıkar:

  • Uzun kumsallar ve berrak, sığ sular – aileler için idealdir.
  • Hanya şehir merkezine ve uluslararası havaalanına kolay erişim.
  • Restoranlar, kafeler, mağazalar ve hizmetlerin yılın büyük bölümünde açık olduğu canlı bir atmosfer.
  • İlkbahardan sonbahara kadar güçlü turizm talebi sayesinde mükemmel kiralama potansiyeli.

Platanias’ta Satılık Mülk Türleri

Platanias’taki gayrimenkul pazarı çeşitlidir. Alıcılar şu seçenekler arasında tercih yapabilir:

  • Denize sadece birkaç adım mesafede sahil hattı daireler ve maisonette’ler.