35 000 €
81 €/m²
Property 37154 photo 1
Property 37154 photo 2
Property 37154 photo 3
Property 37154 photo 4
Property 37154 photo 5
Property 37154 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 432 metrekare Girit’te. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
44 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65912
  • Metrekare 1255 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
45 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 43314
  • Metrekare 735 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
48 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 34180
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
48 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 34186
  • Metrekare 399 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
40 600 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37599
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği