40 000 €
114 €/m²
Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 19700 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 140 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
40 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 37927
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m

Bülten aboneliği