40 000 €
28 €/m²
Property 10321 photo 1
Property 10321 photo 2
Property 10321 photo 3
Property 10321 photo 4
Property 10321 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 1380 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

For sale plot of 1380 sq.m. in Kato Loumas, Crete. The plot is within the residential area and can build up to 400 sq.m. It has sea views and the access to is by good asphalt road. Water and electricity are nearby.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37154
  • Metrekare 432 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
35 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 37333
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38008
  • Metrekare 915 m²
  • Denize uzaklık 9200 m
Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m

Bülten aboneliği