32 000 €
85 €/m²
Property 50827 photo 1
Property 50827 photo 2
Property 50827 photo 3
Property 50827 photo 4
Property 50827 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 17000 m

Açıklama

Satılık Arsa 374 metrekare Girit’te.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 65486
  • Metrekare 5664 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 600 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37599
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
45 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 43314
  • Metrekare 735 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
30 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56753
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 56610
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
26 700 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 47346
  • Metrekare 147 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 50374
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
35 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 50607
  • Metrekare 264 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği