43 000 €
193 €/m²
Property 42232 photo 1
Property 42232 photo 2
Property 42232 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 222 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 19175
  • Metrekare 877 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 61453
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6700 m
Satılık
40 600 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37599
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
62 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 52385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
42 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 65911
  • Metrekare 1188 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m

Bülten aboneliği