Satılık - Arsa 410 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos
40 000 € 35 000 €
85 €/m²
Property 56610 photo 1
Property 56610 photo 2
Property 56610 photo 3
Property 56610 photo 4
Property 56610 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 355 km

Açıklama

Satılık Arsa 410 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 62152
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13132
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
45 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 43314
  • Metrekare 735 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği