55 000 € 41 000 €
82 €/m²
Property 13132 photo 1
Property 13132 photo 2
Property 13132 photo 3
Property 13132 photo 4
Property 13132 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 16000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 496 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 56833
  • Metrekare 4265 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 42790
  • Metrekare 944 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
65 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56832
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 39447
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63360
  • Metrekare 993 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği