55 000 €
75 €/m²
Property 63352 photo 1
Property 63352 photo 2
Property 63352 photo 3
Property 63352 photo 4
Property 63352 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5150 m
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Satılık Arsa 730 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

For sale 2 adjacent plots of land, located in the area of ​​Kroustas, very close to the village. The plots are located on the top of the hill with unobstructed views of the mountain, the sea and the town of Agios Nikolaos. There is asphalt access and there is electricity, water and a telephone/internet line.

-Plot 1 is 730 sq m and has the right to build a house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

-Plot 2 is 730 sq m and has the right to build a detached house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

The price of each plot is 55,000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 30724
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 18508
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32790
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31332
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği