40 000 €
99 €/m²
Property 65265 photo 1
Property 65265 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2 m
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 402 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
40 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 10321
  • Metrekare 1380 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 56610
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
50 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56864
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
40 000 € 177 €/m²
  • Nesne kodu 37983
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği