Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 18865 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Agios Nikolaos
390 000 €
20 €/m²
Nesne kodu
36021
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
18865 m²
Bölge
Girit
Location
Girit (Yunanistan) | Agios Nikolaos (Lasithi (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
11000 m
Havaalanına uzaklık:
40 km
Açıklama
Satılık Arsa 18865 metrekare Girit’te. Daire ruhsatlı 280 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
385 000 €
320 000 €
119 €/m²
Arsa 2672 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63428
Metrekare
2672 m²
Denize uzaklık
360 m
Satılık
390 000 €
20 €/m²
Arsa 18865 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36021
Metrekare
18865 m²
Denize uzaklık
11000 m
Satılık
450 000 €
449 €/m²
Arsa 1002 m² Girit
Girit
Nesne kodu
62407
Metrekare
1002 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
450 000 €
35 €/m²
Arsa 12520 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42919
Metrekare
12520 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
500 000 €
90 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50669
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
374 000 €
41 €/m²
Arsa 9039 m² Girit
Girit
Nesne kodu
59642
Metrekare
9039 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
525 000 €
2500 €/m²
Arsa 210 m² Girit
Girit
Nesne kodu
34771
Metrekare
210 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
440 000 €
427 000 €
1094 €/m²
Arsa 390 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38697
Metrekare
390 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
500 000 €
110 €/m²
Arsa 4542 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38077
Metrekare
4542 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
485 000 €
410 000 €
88 €/m²
Arsa 4616 m² Girit
Girit
Nesne kodu
33319
Metrekare
4616 m²
Denize uzaklık
5 m
Sarados Christidis
+30 6983863500
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar