600 000 €
42 €/m²
Property 65816 photo 1
Property 65816 photo 2
Property 65816 photo 3
Property 65816 photo 4
Property 65816 photo 5
Property 65816 photo 6
Property 65816 photo 7
Property 65816 photo 8
Property 65816 photo 9
Property 65816 photo 10
Property 65816 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 14000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
650 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 37517
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
600 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 32335
  • Metrekare 6340 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
550 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12564
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği