Satılık - Arsa 9848 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Hanya
427 000 €
43 €/m²
Property 26976 photo 1
Property 26976 photo 2
Property 26976 photo 3
Property 26976 photo 4
Property 26976 photo 5
Property 26976 photo 6
Property 26976 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 9848 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 299 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Nesne kodu 38697
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
375 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 29075
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56284
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 36756
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği