650 000 €
141 €/m²
Property 44104 photo 1
Property 44104 photo 2
Property 44104 photo 3
Property 44104 photo 4
Property 44104 photo 5
Property 44104 photo 6
Property 44104 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1000 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4580 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

On the plot there is an under construction building of 1200 sq.m. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 32334
  • Metrekare 11842 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Nesne kodu 36983
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 38769
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği