650 000 €
134 €/m²
Property 24183 photo 1
Property 24183 photo 2
Property 24183 photo 3
Property 24183 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 4834 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35632
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği